polar_bird: (Полярний Птах)
[personal profile] polar_bird
Як же задовбала ця тема з перевертанням прапора! Кинули мені тут лінк на їхній головний містичний текст. По пунктах.

1) "Насправді барви нашого прапора з давніх-давен символізують дві головні стихії природи і людського буття – вогонь (жовтий колір) і воду (синій)" - хто вигадав, що НАСПРАВДІ сиволізують ці кольори?

2) "Саме таку, золото-блакитну символіку і принесли колись трипольцы за часів грандіозного переселення народів з Північного Причорномор'я за три тисячоліття до н. э., зокрема і в Індію, де вона збереглася до наших днів в первинному виді. Ця країна буквально уся прикрашена таким поєднання кольорів. Але там ви ніде не побачите, щоб синіше домінувало над жовтим." - Навіть якщо забути, що ці твердження (про трипільців і т.д.) висмоктані з пальця, а текст написаний з купою помилок, достатньо кілька хвилин ґуґління, щоб знайти таке http://ru.wikipedia.org/wiki/Флаг_Сиккима

Пришедшая к власти в штате Сикким в 1994 году партия Демократический фронт Сиккима, состоящая в первую очередь из этнических непальцев, использует в качестве национального флага Сиккима сине-жёлто-красный триколор, ранее служивший флагом этой партии. Этот флаг не является официальным в республике Индия.

3) "Одного разу ще на початку 1992 року китайська художниця Мао Мао попросила на одному мистецькому заході тодішнього Президента України Леоніда Кравчука зробити все від нього залежне, щоб в тільки виниклій самостійній Україні передусім змінили розміщення кольорів" - "німець каже: ви моголи. моголи, моголи!"

4) "Адже синіше згори і жовте знизу, за словами художниці, утворюють гексаграму "Пі". А це, згідно з класичною китайською Книгою змін "И-цзин", - одне з чотирьох найгірших комбінацій." - яким боком китайська маячня стосується України? В них прапор взагалі комуністичного кольору, без жодної прив'язки до традицій.

5) "Жовтий - символізує - Сонце, Вогонь, Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність. Синьо-блакитний - сімволізує - воду, Все земне та матеріальне" - а я скажу, що синій символізує небо (духовне), а жовтий - золото (матеріальне). І що? http://www.pravoslavie.cz/sveta.htm

6) "Закони геральдики. Світлий колір мусить бути над темним" - хто ці закони затверджував? І як живеться Естонії з білим кольором під чорним? http://uk.wikipedia.org/wiki/Прапор_Естонії

7) "Фен-шуй. Розміщення синього (воля) над жовтим (мудрість) означає «Закон занепаду», тобто прогресуючу деградацію, нещастя, хаос" - Фен-шуй не займається прапорами. Звідки цитата?

8) "Тобто, Сонце – золоте завжди зверху, а Земля – вода внизу." Взагалі-то сонце не золоте, а біле (в зеніті). Небо довкола нього - синє.

Як хтось взагалі вірить в це все?

Date: 2014-04-24 05:19 pm (UTC)
From: [identity profile] puhnasta-o.livejournal.com
ну от наприклад в мене вдома перевернутий прапор висить ;)
як одне з підтверджень права на власний погляд і думку, і відсутність необхідності аргументувати і пояснювати. Вірю, не те, щоб прямо-таки вірую, але мені таке трактування подобається більше. Вірю в те, що подобається. якось так.

Date: 2014-04-24 05:38 pm (UTC)
From: [identity profile] polar-bird.livejournal.com
от власне! віру просто не треба намагатися пояснити логічно. вона так втрачає сакральність ;)

Date: 2014-04-24 05:39 pm (UTC)
From: [identity profile] puhnasta-o.livejournal.com
точно сказано доречі!

Date: 2014-04-24 05:42 pm (UTC)
From: [identity profile] timbes5.livejournal.com
незрозуміло, нащо коментувати якусь мракобєсію, але принаймні прогресуючу деградацію можна побачити на наших президентах:)

Date: 2014-04-24 05:49 pm (UTC)
From: [identity profile] mikusia-m.livejournal.com
один мій друг радить адептам перевернутого прапора ходити на руках і таким чином завжди бачити саме той порядок кольорів, який їм подобається))

Date: 2014-04-25 07:11 pm (UTC)
From: [identity profile] krutyvuss.livejournal.com
Перевертні просто не знають історії...

Date: 2014-04-25 07:13 pm (UTC)
From: [identity profile] polar-bird.livejournal.com
історію Китаю хіба що )

June 2014

S M T W T F S
1234567
8910 1112 1314
151617 18192021
22232425262728
2930     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 08:18 am
Powered by Dreamwidth Studios