polar_bird: (Полярний Птах)
міліціонери вимагали скорочення бюрократії МВС! де зараз такі міліціонери?увага, питання )
polar_bird: (Полярний Птах)
Є такий проект - "Російськомовні українські націоналісти". Проект цікавий і водночас безглуздо-наївний, гляньмо на парочку пропонованих принципів такого "націоналізму".

8. Наши герои - все те, кто боролся за независимость и свободу Украины, искренне веря в то, что их дело правое.

Якщо якийсь юний чекіст, націонал-комуніст за переконаннями, мужньо пускав кулі в скроні ворогів народу свято вірячи, що таким чином будує вільну Україну, республіку трудящих у братній сім'ї радянських народів - він герой? Чи є ще якісь додаткові критерії крім щирої віри в праве діло?

про звички Українців та антисемітизм )
polar_bird: (Полярний Птах)
київська влада вирішила попіаритися на 70-й річниці так званого "визволення". сьогодні чув на якійсь ефемці, як Попов вчергове нагадував подякувати за мирне небо та інші ніштяки, а в метро повісили такі от плакатикидивлюсь я на праву верхню світлинку та й думаю: щось не те. надто вишукані європейські капелюхи та одяг у міщан, надто ненаша архітектура та латинські літери на крамниці позаду (в Києві гітлерівці зазвичай обмежувались простими вивісками, а не об'ємними написами). де ж це може бути?

спробуйте вгадати і зазирніть під кат )
polar_bird: (Полярний Птах)
Відомий російський оглядач бед_комідіан зробив розгромний аналіз популярної комп'ютерної гри - відомо ж, з повністю сталінофільської точки зору. Гру в Росії заборонили. Інший оглядач зробив дуже грамотний аналіз аналізу і вивів бед_комідієна на чисту водуНу і звісно - в коменти одразу ж набігли сталінські тролики, рідні брати наших бандерівських троликів. Особливо гарно в їх виконанні виглядає тема "Да как эти жыды смеют отрецать нашу пабеду над мировым злом нацызмом! Правельно их в печьках жгли!!! Нет фальсефекации истории!"

поглянути? )
polar_bird: (Полярний Птах)
Чи допоможе це київському міському транспорту? Не допоможе, і ось чому.

От сьогоднішній приклад. 12-й тролейбус, рухається вздовж гілки метро. Справа ніби й хороша: розвантажує підземку. Але - кілька 12-х тролейбусів їздить один за одним, при чому останні з них - напівпорожні.

Ось два підряд (ще один пройшов пару хвилин перед тим)Ось краєвид з першого (напівпорожнього) на другий (порожній)За півтори години вертаюся назад - і що ж? Ті самі (згідно з боротовими номерами) тролейбуси. Тобто, вони так вдвох (щонайменше вдвох) доїхали до кінцевої, так само розвернулися і поїхали в новий рейс

дивитися і читати далі )
polar_bird: (Полярний Птах)
от навіщо я в'язався в хохлосрач, це ж не в моїх правилах? та тому, що цікаво стало: як москалики будуть казитися, якщо з ними розмовляти ввічливо і при цьому аґресивно.

а ще мене заблокували на одній російській групі з мемами та коміксами за спрбу поширити мем із Медведчуком. цікаво, що в принципі за україномовні меми там не банять - чого вони так на Медведчука вз'їлися?.. тим більше, що мем - дуже проросійський:дивитися ще? )
polar_bird: (Полярний Птах)
В Україні створюється нова партія "Праві". Як передає "Інтерфакс",

ініціатори об'єднання мають намір створити партію, що стане опорою середньому класу, мають намір перетворити Україну на парламентсько-президентську республіку, виступають за євроінтеграцію та вступ до НАТО, мають намір запропонувати радикально нову соціально-економічну політику, підтримувати і розвивати українську мову та культуру.

"Ми починаємо непростий шлях, наш девіз - "всі однакові, ми - інші". Ми хочемо бути чесними і порядними людьми, донести до громадян України, що вони можуть бути сильними, якщо вони самоорганізуються та візьмуть владу у свої руки у своєму дворі, районі, області"

Гаразд, тоді у мене питання.

Ось логотип партії, я так розумію?- Це лише я спершу прочитав гасло як "Праві всі однакові, ми - інші" і сприйняв його за чергову наліпку якоїсь лівої структури? Достатньо було б перенести гасло вгору від назви партії - але до цього чомусь не додумалися.

- Це лише мені фігура з широко розставленими ногами, закинутою головою та нахиленим до неї конусом нагадала кого?.. )
polar_bird: (Полярний Птах)


в заголовку - назва книги 1964 року видання, з якої і взято цей текстик.
polar_bird: (Полярний Птах)
Дуже часто в дискусії про "Акцію нищення поляків" терміном "українці" називають виключно бандерівців та їх симпатиків. Особливо вигідно це тим, хто зображує цю акцію спонтанним зривом народних мас, а не організованою однією з фракцій ОУН подією.Тим часом за дужками лишаються ті українці, які навіть під страхом розправи рятували своїх сусідів-поляків (ось, наприклад, стаття польською). Хто вони: зрадники, які завадили бандерівцям "остаточно вирішити польське питання", чи герої, якими може пишатися український етнос?

[Poll #1939112]
polar_bird: (Полярний Птах)
очевидці кажуть, що донедавна це диво їздило ще на українських номерах. а тепер... навіщо взагалі номери, хто ж його захоче спиняти?

polar_bird: (Полярний Птах)
На вулиці Ямській не стало старого будиночка. Рік тому:


Зараз:дивитися? )
polar_bird: (Полярний Птах)
Московская городская дума поддержала предложение о возврате памятника Феликсу Дзержинскому на Лубянку

polar_bird: (Полярний Птах)
Отже, про клеванський "тунель кохання" знають навіть японські путівники, вважаючи що це один з краєвидів, які варто побачити перед смертю. Чи лише мені здається, що найукраїнськіше, що може зробити місцева влада в такій нестандартній ситуації - спиляти нахрін той тунель! Навіть уявляю як виглядатиме новина.

"Знаменитого "тунелю кохання" на Рівненщині більше не існує. На початку тижня здивовані туристи побачили на його місці лише робітників, які обрізали всі дерева вздовж вузькоколійної залізниці.

[робітник]: Шо ви мене питаєте, ви в начальства питайте! Нам сказали шоб об'єкт до середи закінчити - ми й виполняєм!

читати далі )

polar_bird: (Полярний Птах)
таке враження, що ресторанам. і вони іноді милостиво дозволяють нам ходити їхньою територієюдякуємо шановним рестораторам )
polar_bird: (Полярний Птах)
Отже, нещодавно я опублікував ось такий фраґмент бандерівської інструкціїЯ свідомо утримався від коментарів: навіть в заголовок виніс просто цитату з документу. Але ж з'явився один персонаж з портретом Шухевича на аватарці, який звинуватив мене у необ'єктивності. Мовляв, читати документ треба не абияк, а з врахуванням ширшого контексту. Зрештою, я спробував з уривків його думок сформулювати те, що він вважає правильним розумінням цього уривка, щось такеІ не кажіть, що я не зважаю на думку опонентів, от навіть пропіарив її на сторінках "Полярного Птаха" :) А висновки робіть самі.

пс. прочитав цікавий документ http://histans.com/LiberUA/Book/OUN1941/21.pdf
- пропагандивні вказівки бандерівської ОУН 1941 року. там, до речі, є прямий заклик:

"Вбивайте ворогів, що між вами, - жидів і сексотів!"
polar_bird: (Полярний Птах)


Напевне, помітніше і простіше в розміщенні за паперове оголошення.

June 2014

S M T W T F S
1234567
8910 1112 1314
151617 18192021
22232425262728
2930     

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 08:09 am
Powered by Dreamwidth Studios